-
Головна сторінка Новини Новини БО "Твердиня"

Благодійники вітали знедолених

Середа, 07 січня 2015, 15:57 Александр
Друк PDF

Благодійна організація «Твердиня» вже кілька років поспіль залучає письменників Черкащини до сумісних заходів з надання допомоги молодим талантам, а особливо знедоленим дітям. Так у травні 2014 року в Смілянській центральній бібліотеці імені Олени Журливої відбулася презентація колективної збірки творів дітей та юнацтва Смілянщини «Ліричні проліски», виданої за сприяння голови правління благодійної організації «Твердиня» Олександра Федоренка. 

Ще «Твердиня» оплатила витрати на видання книжки віршів для дітей Віри Бондаренко. Частина тиражу була передана до міських бібліотек, шкільних закладів і дитячих будинків Смілянщини.
Чималу стопу книжок для дітей поета Ігоря Коваленка «Твердиня» подарувала Смілянській спеціалізованій школі № 8. 
А нещодавно, в дарунок до Нового року, очільники благодійної організації «Твердиня» Олександр та Юрій Федоренки разом з письменниками Володимиром Ткаченком та Ігорем Коваленком завітали до Смілянського будинку-інтернату. Юрій Федоренко придбав для дітей солодощі, які символічно поклали під ялинку. А ще Юрій подарував дітям сотню книжечок Ігоря Коваленка «Зирять зорі золоті». Письменники привітали дітей та їх наставників з Новим роком й подякували Юрію Федоренку за матеріальну допомогу знедоленим дітям. Вихованці читали для гостей вірші та співали пісень. Зустріч закінчилася хороводом навкруг ялинки.
Хочеться ще раз подякувати Юрію та Олександру Федоренкам за їхню благодійність, бо викликати щасливу посмішку в знедоленої дитини можуть тільки добрі співчутливі люди. 
Нехай Ваше добро відгукнеться у Вашім здоров’ї!

Источник: https://www.facebook.com/tvtarasovych?pnref=story

Останнє оновлення на Середа, 07 січня 2015, 16:06
 

Ліричні Проліски

Середа, 07 травня 2014, 16:37 Александр
Друк PDF

У центральній бібліотеці для дітей відбулася презентація колективної збірки творів дітей та юнацтва Смілянщини "Ліричні проліски", видано за сприянням голови благодійної організації "Твердиня" Олександра Федоренка, редактора видання Володимира Ткаченка - голови обласної Спілки письменників, місцевого поета Ігоря Коваленка.

Відкрила свято щирими словами людина, котра доклала багато зусиль для того, щоб народилася ця книжка - президент літературно-мистецького клубу "Натхнення" ім. А.С. Душина, укладач збірки Любов Дятченко-Лисенко.

Свій літературний талант на святі показали Валерія Мачульська, Вікторія Тищенко, Аліна Манько, Оксана Вдовиця, Вікторія Сінаєвська, Катерина Нечипоренко, Вероніка Анісічкіна. А музичні номери дарували вихованці дитячої школи мистецтв: учениці вокального відділення Юлія Танцюра і Оксана Борисенко та гітаристи Веніамін Мельничук, Богдан Шевченко, Дарина Гнатенко, Володимир Теліга

Відео презентації книги 

Наталя Сірик 

заввіділом обслуговування

читачів-учнів 5-9 класів. Газета "Сміла"

 

 


© Всі права застережено.
Інформаційний портал існує за підтримки благодійної організації "Твердиня"
Копіювання матеріалів дозволяється, за умови використання гіперпосилання на ресурс "Твердиня"