-

Випадкове фото

Партнери

ГО "ТВЕРДИНЯ"

Громадська організація "Твердиня"

Библиотека порталу
Фонд громади: нові можливості для бізнесу
Обкладинка книги Фонд громади: нові можливості для бізнесу
Категорія: Благодійність
Сторінки: 24
ISBN: 978-966-7619-93-0
Бібліотека: Бібліотека НПО
Рік: 2010
Перегляди: 3783
Рейтинг:  / 0
ПоганоДобре 
Огляд

«Фонд громади: нові можливості для бізнесу» – це публікація, здійснена Українським форумом благодійників з двома основними цілями: поінформувати представників бізнесу про можливі види співпраці з громадою; продемонструвати можливості та шляхи ефективного впливу на позитивні перетворення у громаді.

У публікації представлено опис моделі фонду громади, сучасні практики програмної діяльності цих фондів та їхні послуги для бізнесу, правові особливості функціонування фондів громад в Україні.

Видання призначене для керівників і менеджерів компаній, приватних підприємців, співробітників благодійних та громадських організацій, журналістів, які висвітлюють тему благодійності, а також для всіх, хто цікавиться питаннями розвитку благодійництва.

Видання здійснено в межах проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується Pact, Inc. Зміст видання є винятковою відповідальністю Українського форуму благодійників та не обов’язково відображає точку зору USAID, Pact, Inc. або уряду США. Будь-яку частину цього видання не можна відтворювати, використовувати у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, ксерокопіювання чи будь-яким іншим способом без відповідного посилання на оригінальне джерело.

Дата додавання на сайт: Субота, 16 червня 2012, 11:18

Додати коментар


Код захисту
Оновити

© Всі права застережено.
Інформаційний портал існує за підтримки благодійної організації "Твердиня"
Копіювання матеріалів дозволяється, за умови використання гіперпосилання на ресурс "Твердиня"