-
Головна сторінка Блоги Федоренко О.С. Результат взаємодії – перша повноцінна дитяча збірка

Результат взаємодії – перша повноцінна дитяча збірка

Середа, 07 травня 2014, 18:10 Александр
Друк PDF

Остання моя публікація в блозі датується ще 2013 роком. За цей час відбувалося багато подій та вони дещо відрізнялися від тематики моїх блогозаписів, а саме взаємодії в сфері благодійності. І ось нарешті можу сміливо написати про ще один факт вдалої співпраці двох благодійних організацій і людей небайдужих до долі творчо-обдарованих дітей Смілянщини.

У лютому місяці 2014 року за сприянням благодійної організації “Твердиня”, редактора видання Володимира Ткаченка – голови Черкаської обласної Спілки письменників, місцевого поета і керівника БФ “Тодось Осьмачка” Ігоря Коваленка та президента літературно-мистецького клубу “Натхнення” ім. А.С. Душина, укладача збірки Любов Дятченко-Лисенко в світ вийшла колективна збірка творів дітей та юнацтва Смілянщини “Ліричні проліски”. Ця подія має дуже важливе значення для творчо-обдарованих дітей Смілянщини. Адже, багато хто з них був надрукований вперше і це додало їм наснаги для подальшого розвитку. Слід зазначити, що це перша повноцінна збірка Смілянщини, яка охоплює майже всі школи міста Сміли і району. Проте, сподіваємось це тільки початок.

P.S. Особисто від себе хочу додати, що частина коштів на видання збірки – членські внески членів БО “Твердиня”, інша частина надана генеральним спонсором БО “Твердині” ВАТ “Артемій Монт”. Зазначаю цю інформацію лише з однією метою, аби не виникало спекуляцій на тему фінансування даного проекту.

Відео презентації збірки можна переглянути на YouTube

Останнє оновлення на Середа, 07 травня 2014, 18:11
© Всі права застережено.
Інформаційний портал існує за підтримки благодійної організації "Твердиня"
Копіювання матеріалів дозволяється, за умови використання гіперпосилання на ресурс "Твердиня"