-
Головна сторінка Блоги Федоренко О.С. Перші кроки до співпраці
Понеділок, 16 липня 2012, 11:00

Перші кроки до співпраці

Враховуючи зазначене в попередній статті необхідно дати відповідь на запитання: що ж конкретно робиться для вчасного і повного інформування жителів нашого містечка про стан справ в сфері благодійної діяльності?

Перед тим, як відповісти на дане запитання, хочу зробити невелике уточнення, а саме, у зв’язку з браком можливостей, основна увага на даний час приділяється стану справ виключно в м.  Сміла Черкаської області. Стан справ, події, акції, заходи - стосуються тільки сфери благодійної діяльності.

На нашому сайті відображається інформація про події Черкаської області та України взята з  інших Інтернет ресурсів. Стосовно м. Сміли так тут додатково опрацьовуються друковані періодичні видання.

Дана робота звичайно ж розширює, коло розповсюдження інформації та вона не дозволяє вчасно та в повному обсязі висвітлювати події, а також вчасно попереджати про заплановані заходи. Виходячи із зазначеного вище було прийнято рішення надіслати листи всім благодійним організаціям та фондам, що зареєстровані в м. Сміла. З текстом листа можна ознайомитись на сайті.

Отже, згідно переліку благодійних організацій зареєстрованих Головним управлінням юстиції в Черкаській області їх налічується 150. Ці дані не можна стовідсотково приймати на віру. Необхідно звіритись з даними розміщеними на сайті ДП «Інформаційно-ресурсний центр» пошук по ЄДР. Після цього нам вдалося віднайти в м. Сміла  8 фондів та 2 організації, включаючи БО «Твердиня»:

- СМІЛЯНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЧАС ПІК ДИТИНСТВА";

- СМІЛЯНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МАНАСІЯ" ( БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МАНАСІЯ" );

- СМІЛЯНСЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "РОЗВИТОК РОДИНИ";

- БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СМІЛЯНСЬКИЙ ЦЕНТР РЕСОЦІАЛІЗАЦІЇ НАРКОЗАЛЕЖНОЇ МОЛОДІ "ТВОЯ ПЕРЕМОГА";

- СМІЛЯНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ТОДОСЬ ОСМАЧКА";

- СМІЛЯНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДІТИ МАЙБУТНЬОГО";

- СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РІДНА СМІЛА";

- БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ОЛЕКСІЯ ДАВИДЕНКА;

- БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЗАХИСТУ УКРАЇНСЬКОЇ ПРИРОДИ "ХОЛОДНИЙ ЯР";

- БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ТВЕРДИНЯ».

Філії та представництва всеукраїнських/міжнародних організацій на даному етапі до уваги не приймались.

Листи було направлено 10.07.12 (вих. № № 5-10)  та 13.07.12 (вих. №№ 11-13). Сьогодні 16.07.12 жодних відповідей не надходило. Можливо це наслідки злагодженої роботи ДП «Укрпошта», інша причина, байдужість людей, які апріорі не байдужі, адже вони створюють благодійні фонди/організації. Та не будемо робити передчасні висновки, зачекаємо ще деякий час.

 

 

Додати коментар


Код захисту
Оновити

© Всі права застережено.
Інформаційний портал існує за підтримки благодійної організації "Твердиня"
Копіювання матеріалів дозволяється, за умови використання гіперпосилання на ресурс "Твердиня"